Pelaaja rubis62 julkaisi viestin 27/02 21:27 MadWin foorumilla: MadWin PariMots . Vastaa häntä MadWin ja vaihda muiden pelaajien kanssa

Tutki farao
Pharaoh Booty-peli
ansaita Samsung Galaxy Tab S5E musta tabletti
löytää
Tutustu jalkapallon kaksintaisteluihin
Jalkapallon kaksintaistelu
löytää
Tutustu Zombie-akatemiaan
Booty Zombie Academy -peli
ansaita ja älypuhelin Poco F4 Gt 5G
löytää
Scoop Ticket
Jäljellä olevien lippujen määrä:1196 / 1300
ansaita 1 500,00 EUR
löytää
Tutustu Tasty Junkfoodiin
Maukas roskaruoka
löytää

aihe:  PariMots
misscacahuete
25 
28/02/2007 21:23:57

kurkkuhiero 62,
Ainoa selitys ongelmallesi on, että peli on vähemmän tehokas kuin sanastokysymys ja hän ei hallitse kaikkia ranskan kielen sanoja!
meidän on vältettävä monimutkaisia sanoja, madwinien on pysyttävä yksinkertaisina, vähemmän monimutkaisina ja enemmän
rentoutua (hei hi)
älä tarkista Wi-Fi-yhteyttä, joka joskus muuttuu äkillisesti heikoksi ilman syytä ja hidastaa järjestelmää qqs minuuttia, koska tiedän, että sinulla on kannettava tietokone!
Tule, äiti!

rubis62
11 
27/02/2007 21:27:58

Pelaan usein parhaimmistoa , ja huomaan, että tiettyjen sanojen todentaminen on hyvin pitkä, jotta ne ovat jo validoituja edellisissä peleissä. Haluaisin selityksen
kiitos pian

bizzz



DreamCentury-tuotemerkki
Ilmaisia ​​pelejä ilman ostovelvoitetta, ilmaisia ​​pelejä ja lahjoja

© Copyright 1999-2026 - DreamCentury Entertainment - Kaikki oikeudet pidätetään