Pelaaja floreli julkaisi viestin 20/01 16:16 MadWin foorumilla: MadWin virhe nro 10 . Vastaa häntä MadWin ja vaihda muiden pelaajien kanssa

Scratch Ticket Juke Box
Jäljellä olevien lippujen määrä:9651 / 12000
ansaita 100,00 EUR
löytää
Löydä Fiesta Pinata
Fiesta Pinata
Magalie on palannut piilotettuun taitopeliin
löytää
Tutustu Battle
Battle Booty -peli
ansaita 5,00 EUR
löytää
Löydä pelimestareita
Game Swag Game Masters
ansaita 4K-boksisetti
löytää
Tutki farao
Pharaoh Booty-peli
ansaita Manfrotto Chicagon pieni reppu
löytää

aihe:  virhe nro 10
CARlalala
20/01/2010 20:00:02

Hei, et ole kirottu, sitä tapahtuu valitettavasti monille ihmisille. Lähetin tänään myös viestin foorumille, koska useaan otteeseen olin turnauksissa viimeisenä 0 pisteellä , virhe #10, tuntematon pelaaja. Nämä ovat tekniikan mysteereitä vastasi minulle asiakaspalvelu. Onnea

floreli
11 
20/01/2010 16:16:22

Hei, minulla on ollut tämä virhe 2 kertaa: virhe nro 10, jäsentä ei tunnistettu. Ensimmäistä kertaa poker chicillä helpossa tilassa, en edes nähnyt pelin alkua, toisaalta 2 krediittiäni veloitettiin, 2. kerta tänään pyramideissa, siellä on pisteitäni joita ei ole hyvitetty, mukavaa viikoittaiseen haasteeseen!!!
Asiakaspalvelu, johon otettiin yhteyttä pokerin tyylikkyyden vuoksi, tyytyi antamaan minulle 50 hullua pistettä , kuten tavallista: krediittejäni menetetään, eikä tietenkään selitystä tälle bugille!!! Onko kenelläkään ollut samaa viestiä vai olenko minä se, joka on kirottu?



DreamCentury-tuotemerkki
Ilmaisia ​​pelejä ilman ostovelvoitetta, ilmaisia ​​pelejä ja lahjoja

© Copyright 1999-2026 - DreamCentury Entertainment - Kaikki oikeudet pidätetään